فحاشی در قسمت نظرات وبلاگ

چند ماهی به دلیل مشغولیت در دانشگاه و درسها، امکان سر زدن به این وبلاگ و آپدیت کردن آن فراهم نشده بود تا امروز. امروز در بازدید از وبلاگ دیدم که در تاریخ 29 دی، فردی بی فرهنگ و لمپن با کلماتی که شایسته خود و خانواده اش بوده در قسمت نظرات وبلاگ لجن پراکنی و فحاشی کرده. من همینجا از همه خوانندگان وبلاگ که در این مدت چشمشان به این کلمات سخیف افتاده، عذرخواهی می کنم.

فکر نمی کردم روزی برسد که غریبه ای برای آنکه دلواپس سرزمین نیاکانم هستم، به من فحاشی کند. شاید روزی این اتفاق در همان زمینها هم تکرار شد.

 ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.(طه: 25)

خدایا به من در این راه دشوار صبر عنایت کن. که جز با صبر طی کردن این راه میسر نخواهد شد.

/ 7 نظر / 35 بازدید
استیان

به این مسائل اهمیت ندین.. ممکنه یکمی از مختصات و شرایط طالقان برام بگین؟[لبخند] ممنون میشم[لبخند][گل] موفق باشید راستی سال نو مبارک[لبخند][گل]

مسعود علیشیری

میثم جان هم دیار عزیزم از اینکه به سرزمین مقدس طالقان التفات می نمایی و در شناساندن فرهنگ اصیل مردم پاک طالقان زحمت می کشی سپاسگذارم . خوشحالم که نسل جدید طالقان اینقدر به سرزمین پدرانشان علاقه مند هستند. امیدوارم در عرصه درش و زندگی موفق باشی . در ضمن بلاک شما را لینک نمودم.

علی برنگی

میثم عزیز از اینکه کسی نادانسته یا به غرض حرفهایی زده که فقط نافهمی و بی فرهنگی خود را خواسته برای شما روشن کند جای تعجب نیست. حضور در عرصه خدمت به خلق خدا جام زیباییست که سنگ عداوت و کینه ها را بسوی خود جلب میکند. به هر حال ما برای پاسخ به چنین افرادی از زحمات وافر شما تقدیر کرده و همواره برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم برادر کوچک شما علی برنگی

احمد حقیقی

سلام آقای باریکانی عزیز مفتخرم که اجداد بنده هم اهل طالقان زیبا هستند ، روستای اوانک. متاسفانه چند سالی هست پای زمین خواران به طالقان عزیز باز شده ازجمله در روستای خود ما که مدفن پدربزرگ و اجداد بنده است ملک آبا و اجدادی ما توسط فردی از خدا بی خبر غصب شده که انشائ الله به حول و قوه الهی پسش می گیریم همیشه موفق باشید.

محسن

معرفی best ptc sites بهترین سایت های کلیکی و درآمد 100 درصد در معرفی سایت های کلاهبردار . http://vv.loxblog.com

حسینی

آقامیثم وصبر انالله لایضیع اجرالا محسنین. اگر میخواهی زبان وآداب ورسوم فرهنگ طالقان به سرنوشت ز بان تاتی کرج دچارنشود وبلاگم را مینک کن ومن هم پیوند میزنم.